Jak zintegrować Notipack z PrestaShop?
Połącz NotiPack z PrestaShop w mniej niż 2 minuty.

Pobierz naszą wtyczkę:

Pobierz naszą do integracji z PrestaShop tutaj: NOTIPACK INTEGRATION PRESTASHOP 1.3.8 - Ostatnia aktualizacja: 05.10.2021

Aktualizacja wtyczki:

Upewnij się czy posiadasz najnowszą wersję wtyczki. Aby ją zaktualizować, przejdź do sekcji MODUŁY w panelu swojego sklepu -> Załaduj moduł -> Wybierz katalog ZIP z najnowszą wersją.

Pierwsza instalacja wtyczki:

Przejdź do sekcji MODUŁY w panelu administracyjnym swojego sklepu -> ZAŁADUJ MODUŁ -> Wybierz katalog .ZIP z wcześniej pobraną wtyczką.
Po poprawnej instalacji, kliknij KONFIGURUJ.
Wróć do panelu Notipack, przy swojej domenie w sekcji INSTALACJA znajdziesz KLUCZ do integracji z Notipack, wklej go we wtyczce i kliknij "WYŚLIJ".
Jeśli jeszcze tego nie zrobiłeś - DODAJ DOMENĘ, po dodaniu otrzymasz KLUCZ.
To wszystko, od od teraz stworzone powiadomienia będą wyświetlać się automatycznie. Powiadomień typu "OSTATNIA KONWERSJA" i "LICZNIK KONWERSJI" nie zapomnij ustawić jako AKTYWNE aby zebrały dane pochodzące z ostatnich konwersji dokonanych w Twoim sklepie.

Konstrukcja powiadomienia "Ostatnia konwersja":

W tytule i opisie użyj zmiennych:
{thumbnail} - wyświetli miniaturkę produktu
{buyer_name} - wyświetli imię
{product_name} - wyświetli nazwę produktu
{product_link} - powiadomienie przeniesie do produktu
{iso_code} - wyświetli kod kraju np. PL czy FR itd.
{city} - wyświetli miasto kupującego
Powiadomienie powinno wyglądać mniej więcej tak (używaj zmiennych jak chcesz):

Wielojęzyczny sklep:

Jeśli Twój sklep posiada więcej niż jeden język, musisz odpowiednio skonfigurować swoje powiadomienia.
W pierwszej kolejności dodaj dwa powiadomienia typu OSTATNIA KONWERSJA, dla porządku - nadaj mu nazwę PL i np. DE czy ENG.
Następnie, w ustawieniach powiadomienia odznacz "WYŚWIETLAJ NA WSZYSTKICH PODSTRONACH", wybierz "JEŚLI ADRES ZAWIERA". Wklej adres sklepu np. mojsklep.pl/pl
Dla drugiego języka analogicznie, w ustawieniach powiadomienia typu: OSTATNIA KONWERSJA wprowadź "JEŚLI ADRES ZAWIERA" np. mojsklep.pl/en

Co dalej?

W powiadomieniach używaj zmiennych dynamicznych odpowiednio dla każdego języka, dla powiadomień wyświetlanych w Polsce: {product_name}, natomiast dla języka angielskiego będzie to {product_name_2} itd.
Ta porada nie była dla Ciebie pomocna? Wyślij wiadomość na adres [email protected], pomożemy Ci możliwie jak najszybciej.