Jak zintegrować Notipack z WooCommerce?

Połącz NotiPack z Woocommerce w mniej niż 2 minuty.

1) Skopiuj kod piksel przypisany do Twojej kampanii.

2) Przejdź do swojej sklepu na WooCommerce, pobierz wtyczkę (jeśli jeszcze jej nie masz) „Wstaw nagłówki i stopki”. Wtyczka umożliwia wstawienie naszego kodu w sekcji <head> </head> Twojej witryny. Wklej kod i zapisz. Gotowe, możesz teraz zobaczyć powiadomienia w swojej witrynie.

3) Jeśli chciałbyś automatycznie wyświetlać powiadomienia z ostatnimi zdarzeniami które miały miejsce na Twojej stronie np. ostatni zakup, rejestracja klienta, komentarz czy dołączenie do Twojego kursu, musisz podpiąć w ustawieniach WooCommerce wygenerowany dla Ciebie link Webhook który znajdziesz się w sekcji "DANE" w menu po lewej stronie w typach powiadomień: Ostatnia Konwersja i Licznik Konwersji.

4) Przejdź do WooCommerce w swoim sklepie -> Zaawansowane -> Dodaj Webhook

5) Skopiuj adres WEBHOOK URL przypisany do Twojego powiadomienia w panelu Notipack.

6) W polu nazwa wpisz cokolwiek, status ustaw na AKTYWNY, w temacie wybierz ZAMÓWIENIE UTWORZONE, w polu URL Dostawy wprowadź swój WEBHOOK URL. Pozostałe pola pozostaw bez zmian, kliknij zapisz.

7) Gdy tylko nasz system pobierze dane o pierwszej konwersji, pojawi się ona w sekcji "Przechwycone Dane".

8) Przejrzyj, co zostało przechwycone. Jeśli chcesz użyć któryś danych np. miasto w powiadomieniu użyj -> {shipping.city} .

Skonstruuj swoje powiadomienie np. w ten sposób:

Tego samego webhooka możesz użyć w powiadomieniu "Licznik Konwersji", licznik będzie liczył konwersje i wyświetli ich liczbę np. 115 osób złożyło zamówienie w naszym sklepie w ciągu ostatnich 72 godzin.

Ta porada nie była dla Ciebie pomocna? Wyślij wiadomość na adres [email protected], pomożemy Ci możliwie jak najszybciej.