⚙️FAQ - Najczęściej zadawane pytania

Powiadomienia nie pojawiają się w mojej witrynie

Sprawdź czy domena została poprawnie skonfigurowana i czy jej status jest aktywny, co ważne - jeśli w adresie url znajduje się WWW, dodaj je - jeśli strona korzysta z https://nazwastrony.pl - podaj adres URL bez WWW. Pamiętaj - powiadomienia będą wyświetlać się tylko tylko na stronie której adres URL zadeklarowałeś/aś podczas tworzenia kampanii.

Jak zintegrować Notipack z moją stroną?

W sekcji po lewej stronie wybierz integrację z systemem na którym postawiona jest Twoja strona bądź sklep. Dla najpopularniejszych systemów mamy przygotowane wtyczki, jeśli brakuje tu Twojego systemu - daj znam znać!

Zaktualizowałem popup w panelu, ale na stronie pozostał niezmieniony?

Wyczyść pamięć podręczną w przeglądarce lub spróbuj uruchomić stronę w oknie incognito.

Czy mogę używać własnego brandingu zamiast Notipack?

Oczywiście, wystarczy przy swojej kampanii kliknąć 3 kropki, następnie wybrać "Własny branding". Własny branding jest możliwy od pakietu PRO - w górę.

Czy Notipack spowolni moją stronę?

Zaprojektowaliśmy Notipack z myślą o wydajności. Cała aplikacja uruchamia się po stronie naszych serwerów, w witrynie klienta wyświetlamy tylko wynik tych działań.

Czy Notipack działa na urządzeniach mobilnych?

Oczywiście, aby wyświetlać powiadomienia na urządzeniach mobilnych, w ustawieniach powiadomienia wystarczy wyrazić taką chęć. Dobrym rozwiązaniem będzie ustawienie powiadomień stricte pod użytkowników mobilnych.

Jak zmienić czas wyświetlania powiadomień, opóźnienia i inne ustawienia?

W konkretnym, wybranym przez Ciebie powiadomieniu przejdź do zakładki "Ustawienia", tam ustaw na jakich podstronach wyświetlać konkretne powiadomienie poprzez ustawienie reguł, ustaw czas i sposób wyświetlania. Pełny poradnik: Reguły wyświetlania

NotiHint: Masz dodatkowe pytania? Napisz do nas na: support@notipack.com

Last updated