NotiCall - Widget kontaktowy

Nasz kolejny flagowy widget z którego jesteśmy DUMNI. Jak działa?

To prosty w obsłudze system o sporych możliwościach - który pozwoli Ci generować ponad 30% więcej rozmów sprzedażowych z Twojej strony internetowej, a klienci pokochają Cię za szybkość kontaktu z nimi.

  1. Odwiedzający Twoją stronę www - klika intuicyjną ikonkę i podaje swój numer telefonu, a NotiCall natychmiast wysyła do Ciebie sms z numerem telefonu klienta abyś mógł jak najszybciej do niego oddzwonić.

  2. Zebrane numery telefonów są przechwycone i zapisane w panelu, po zalogowaniu na Twoje konto.

  3. W NotiCall możesz zdefiniować, w jakich godzinach pracujesz i w jakich godzinach chcesz otrzymywać smsy z pozostawionym numerem telefonu przez klienta. Jeśli klient zostawi numer telefonu po Twoich godzinach pracy, jego numer otrzymasz następnego dnia roboczego rano.

  4. Zebrane numery telefonów, możesz bezpośrednio przesłać do swojego systemu CRM lub wysłać pod wskazany adres email. Przesłanie do CRM pozwoli Ci przypisać numer telefonu do danego klienta i kontynuować dalszą sprzedaż i obsługę klienta.

  5. Do każdego płatnego pakietu w Notipack, przysługuje Ci odpowiednia ilość darmowych smsów. Jeśli je wykorzystasz - możesz je dokupić w panelu za pomocą kilku kliknięć.

NotiHint: Masz dodatkowe pytania? Napisz do nas na: support@notipack.com

Last updated