Zainstaluj Notipack na swojej stronie

Konfiguracja potrwa tylko kilka minut!

Pierwszym krokiem do zwiększenia konwersji jest instalacja NotiPack na swojej stronie internetowej. Wykonaj poniższe czynności i zainstaluj Notipack w ciągu 2 minut.

  1. Jeśli kampania utworzyła się poprawnie, pojawi się okienko z kodem śledzącym który należy umieścić w swojej witrynie. Jeśli zamknąłeś to okienko, zawsze możesz powrócić do niego klikając przycisk </> w sekcji "instalacja" znajdujący się przy każdej Twojej kampanii (osobno dla każdej strony/kampanii).

2. Kod należy wkleić w sekcji <head></head> na swojej stronie internetowej bądź w sklepie internetowym. Nie wiesz jak to zrobić? Zajrzyj do sekcji "Integracje" w menu po lewej stronie, znajdź system na którym oparta jest Twoja strona internetowa i postępuj zgodnie z instrukcją.

Jeśli udało Ci się już powiązać Notipack ze swoją stroną internetową, przejdź dalej i dowiedz się jak stworzyć swoje pierwsze powiadomienie w Notipack.

Pamiętaj, aby kampania wyświetlała się w Twojej witrynie musi mieć status aktywny!

Ta porada nie była dla Ciebie pomocna? Wyślij wiadomość na adres [email protected], pomożemy Ci możliwie jak najszybciej.