Zainstaluj Notipack na swojej stronie
Konfiguracja potrwa tylko kilka minut!
Pierwszym krokiem do zwiększenia konwersji jest instalacja NotiPack na swojej stronie internetowej. Wykonaj poniższe czynności i zainstaluj Notipack w ciągu 2 minut.
  1. 1.
    Jeśli domena dodała się poprawnie, pojawi się okienko z kodem śledzącym który należy umieścić w swojej witrynie. Jeśli zamknąłeś to okienko, zawsze możesz powrócić do niego klikając przycisk </> w sekcji "instalacja" znajdujący się przy każdej Twojej domenie (osobno dla każdej domeny).
2. Kod należy wkleić w sekcji <head></head> na swojej stronie internetowej bądź w sklepie internetowym. Nie wiesz jak to zrobić? Zajrzyj do sekcji "Integracje" w menu po lewej stronie, znajdź system na którym oparta jest Twoja strona internetowa i postępuj zgodnie z instrukcją.
Jeśli udało Ci się już powiązać Notipack ze swoją stroną internetową, przejdź dalej i dowiedz się jak stworzyć swoje pierwsze powiadomienie w Notipack.
Pamiętaj, aby kampania wyświetlała się w Twojej witrynie musi mieć status aktywny!
Ta porada nie była dla Ciebie pomocna? Wyślij wiadomość na adres [email protected], pomożemy Ci możliwie jak najszybciej.
Copy link